Vajina iç dudak sarkması ameliyatı fiyatları

Kadın genital organları girişi en dışta kıllı yapısı ile büyük dudaklar, ve hemen altında yapraksı görünümü ile küçük dudaklar ( labia minora, iç dudaklar ) tarafınca örtülmüştür, dıştan bakıldığında görülebilen en sık problem küçük dudaklardaki sarkmalardır, bu durumda labioplasti ameliyatı adı verilen jinekolojik müdahale yapan doktorlar ve maliyetler araştırılır, vajina iç dudak sarkması ameliyatı fiyatları ne kadardır sorusuna yanıt bulmak için İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi  dan arayabilirsiniz, yada WhatsApp den güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Neredeyse 30 senedir labioplasti ameliyatları üzerine çalışıyorum, tek taraflı veya çift taraflı iç dudak küçültme veya düzenleme ameliyat ihtiyacı olan birçok hastamız oluyor, öncelikle bu konuda aklınıza gelebilecek, ameliyatın kaç dakika süreceği, ağrı veya acı hissedilip hissedilmeyeceği, ameliyat sonrası aynı gün iş hayatına devam edilip edilemeyeceği, başka bir şehirden gelinmesi durumunda aynı gün uçakla veya otobüsle geri dönülüp dönülemeyeceği, labioplasti fiyatlarının kaç paradan başladığı gibi tüm soruları aşağıdaki linke tıklayarak bana yorum şeklinde sorabilirsiniz, takma isim kullanmanızda sakınca yoktur, tüm soru ve yorumlar direkt cep telefonu ekranıma düştüğü için birkaç dakikada yanıt yazabiliyorum :

DOKTORA SORU SOR         YORUMLARI OKU

Halk arasında vajina iç dudak sarkması ameliyatı veya cinsel dudak küçültme operasyonu gibi isimler verilen labioplasti ameliyatı tanım olarak vajina girişindeki labia minoralardaki şekil bozukluklarının jinekolojik cerrahi ile düzeltilmesi, boyutlarının küçültülmesi ve klitoris etrafını saran deri fazlalıklarının düzenlenmesi şeklinde özetlenebilir, fazlalıkların alınmasında genellikle V rezeksiyon yapılır, yaklaşık 40 dakika süren ameliyatta lokal anestezi kullanılır, yani işleme başlamadan önce vajina girişi uyuşturulur, ağrı hissetmezsiniz, ameliyat sonrası kalkıp yürüyerek gidebilir, araba kullanabilir, toplu taşımalar ile seyahat edebilir, aynı gün çalışmaya devam edebilirsiniz.

Labioplasti ameliyatı fiyatı nerdeyse 2 asgari ücrete yakındır, vajina estetiği fiyatları için WhatsApp tan ücret listemizi isteyebilirsiniz, kadınlar kulübü ve bizim yorumlar sayfamızda vajina estetiği yaptıranlar hakkında tartışmalar vardır, vajina iç dudak sarkması nasıl düzelir bu yazıda anlattım,  vajina estetiği fotoğrafları temsilidir, vajina iç dudak sarkması nasıl önlenir ? genetiktir önlenemez, labioplasti fiyatları 2019 senesinde pek artmamıştır, vajina estetik ameliyatı izlemek için youtube kanalımızı ziyaret ediniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Labioplasti ameliyatı yaptıranlar

Labioplasti ameliyatı fiyatları 2019

Labioplasti ücreti

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.