Labioplasti nedir ?

Kadın organizmasında cinsel organ girişini iki minik yaprak gibi kapatan labiumlar üzerinde yapılan küçültme, düzeltme ve yeniden şekil verme amaçlı jinekolojik ameliyatlara labioplasti denir. Bakırköy'deki muayenehanemizde yapmakta olduğumuz ameliyat fiyatlarını hastalarımızın talebi üzerine liste halinde yolladığımızda diğer operasyonların arasında bahsi geçen ameliyat çeşidimizede rastladıklarında labioplasti nedir diye sual eden çok oluyor ve yukarıdaki şekilde izah ediyorum.

Labioplasti ameliyatlarımız hakkıda bilgilerimizi biraz derinleştirmek gerekirse; bakire hanımlarda vajina girişindeki kızlık zarının hemen üzerinde bulunan küçük dudaklar kişiden kişiye değişmek kaydı ile arzu edilen çizgilerin dışında olabiliyor, olması gereken ölçülerden çok daha büyük, hatta et sarkması gibi ek sorunlarla karşımıza gelebiliyor, evli kadınlarda veya cinsel aktif bakire olmayan bayanlarda ilişki yoğunluğuna göre labiumlarda kabalaşma dahada belirgin olabiliyor, vajinal yolla doğum yapanlarda sık görünen perineal yırtıklardan labia minoralarda nasibini alabiliyor, özen gösterilmeyen dikimlerden sonra belirgin skatriks dokusu ile hayal edilen görünümden oldukça uzaklaşabiliyorlar.

Yukarıda saydığım etyolojik faktörlerle şekil bozukluğu olan labia minusları jinekolojik cerrahi ameliyat ile istenilen şekle getirebiliyoruz, kaba ve geniş olan bölgelerden  V şeklinde alımlar yaparak, sarkan kısımları yok ederek genç kızlık döneminizdeki bacak arası formuna ulaşım sağlıyoruz.

Peki labioplasti nasıl yapılır diye aklınızdan geçirdiyseniz onada yanıt verelim, yaklaşık 30 dakika süren lokal anestezi ( bölgesel uyuşturma, sadece vajinanın uyuşturulması ) ile gerçekleştirilen ameliyatta labia minoralar küçültülür, klitoris etrafı düzenlenir ve sarkan et parçaları alınır.

Labioplasti

Labiumlar yani küçük genital dudaklar üzerinde yapılan çeşitli jinekolojik restorasyon ( ufaltma, yeniden şekil verme, sarkan kısımları alma ) ameliyatlarına labioplasti denir.

Labioplasti ücreti

Genital dudak küçültme operasyonlarının bütçenize ne kadarlık bir yük getireceği konusunda maliyet hesabı yapabilmeniz için labioplasti ücreti başlıklı yazımı okuyabilirsiniz, veya İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemi arayarak sorabilirsiniz, yada WhatsApp den güncel labioplasti fiyat listemizi dosya halinde isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Nerdeyse 28 senedir vajinal estetik jinokolojik ameliyatlar üzerine çalışıyorum, bunlar arasında en fazla himeoplasti operasyonları gerçekleşiyor, bakireliğe geri dönmenin maliyetini öğrenmek için kızlık zarı dikimi fiyatı konulu yazımı inceleyin, yada WhatsApp  de güncel zar diktirme fiyat listemizi isteyin.

Vajina daraltma ameliyatı fiyatları

Vajinanız cinsel ilişki esnasında penisi yeterince kavramıyorsa teması hissetmekte zorluk çekiyorsanız, orgazma ulaşmak artık daha zor ise, ilişki esnasında aşırı ıslanma ve hava giriş çıkış sesi geliyorsa vajina genişlemesi ile karşı karşıya olabilirsiniz, bu durumu düzeltmek için yapmakta olduğumuz vajinoplasti ameliyat maliyetlerine bakmak için vajina daraltma ameliyat fiyatları başlıklı yazımı inceleyebilirsiniz, yada WhatsApp  den fiyat listemizi isteyin.

Kürtaj fiyatları

Kafanızda olmayan üreme planı başınıza geldi ise, adetiniz gecikti ve idrarda gebelik testi çift çizgi çıkmaya başladı ise hamileliğe devam edip bebeği doğurmak veya çocuk aldırmak şeklinde bir yol ayrımındasınızdır, gebelik sonpandırmaya karar verdi iseniz ilk fırsatta gerçekleştirmeniz gerekir, bebek aldırma maliyetlerini gebelik haftanıza göre hesaplamak için kürtaj fiyatları konulu yazımı okuyabilirsiniz, yada WhatsApp den kürtaj ücret listemizi isteyebilirsiniz.

Genital siğil tedavisi fiyatları

Bikini bölgenizde daha önce olamayan siğiller ortaya çıktı ise ve zamanla sayıları artıyorsa büyük ihtimalle HPV kondilomaları ile tanışmışsınızdır, ilk fıssatta tedavi edilmez ise rahim kanalı kanserine yol açabilirler, bunlardan kurtulmanın maliyetini incelemek için genital siğil tedavisi fiyatları konulu makalemi okuyun.

Vajinismus ( vajina genişletme ) ameliyatı fiyatları

Vajinismus cinsel ilişki esnasında vajina girişindeki kasların istemsiz olarak kasılması ve penisin girişine izin verilmemesidir, teorik olarak tedavisi psikoterapide olsa vakaların önemli bir kısmı bu yöntemle iyileşmez, sizde onlardansanız operasyonla kesin çözüm düşünebilirsiniz, maliyetleri incelemek için vajinismus ameliyatı fiyatları başlıklı yazımı okuyun, yada WhatsApp den fiyat listemizi isteyin.

Labioplasti ameliyatı

Genital küçük dudaklar üzerinde yapmakta olduğumuz ameliyatların kaç dakika sürdüğü, operasyon tekniği ve diğer detaylar için labioplasti ameliyatı konulu yazıma göz atınız.

Labioplasti ameliyatı fiyatları

Labia minoralar üzerinde yaptırmayı planladığınız restorasyon operasyonunun bütçenize getireceği mali yükün ne kadar olacağı konusunda bilgi almak için labioplasti ameliyatı fiyatları başlıklı yazımı okuyun, veya WhatsApp  den güncel fiyat listemizi isteyin.

Labioplasti ameliyatı yapan hastaneler

Dudak küçültme operasyonu için karar verdiniz ve yaptırmak için uygun yerleri araştırıyorsanız Bakırköy'deki özel muayenehaneme gelebilirsiniz, ayrıca konuyla ilgili labioplasti ameliyatı yapan hastaneler konulu yazımıda okuyabilirsiniz.

Labioplasti sonrası

Dudak küçültme ve düzenleme ameliyatında sonra dikkat etmeniz gereken hususları, cinsel ilişkiye ne zaman girebileceğinizi, denize ve havuza girme olayı, spor ve aktivite takvimi, iş hayatına devam gibi konuları incelemek için labioplasti sonrası başlıklı yazımı okuyunuz.

Labioplasti Afyonkarahisar

Orta Anadoluda Afyonlarahisar ilinde ve ilçelerinde labioplasti ameliyatı yapan jinekologlar ve güncel labioplasti ücretleri için labioplasti Afyonkarahisar konulu yazımı okuyunuz.


Labioplasti nedir konusu için site kullanım kuralları ( sayfalar bölümü )

Bu blogdaki popüler yayınlar

Labioplasti ameliyatı

Labioplasti ameliyatı fiyatları 2019

Labioplasti ameliyatı yaptıranlar