Labioplasti ücreti

Labia minora denilen küçük dudaklar üzerinde yapılan yeniden şekil verme ve küçültme ameliyatına labioplasti deniyor. Genital dudaklarda sarkmalar ve şekil bozuklukları genetik olduğu gibi cinsel yaşam içinde zamanlada ortaya çıkabiliyor, dış görünümde istenmeyen bir yapı ortaya çıktığı gibi kilotta sürekli ıslaklık hissi, akıntı ve bunlara bağlı vajinal kokuya yol açabiliyor, bu tip durumlarda 18 ve üstü bayanlara uygulanabilen söz konusu ameliyat imdadınıza yetişebilir, jinekologlar tarafınca uygulanan operasyonda maliyet yani labioplasti ücreti ne kadardır güncel fiyat seviyesini öğrenmek için İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemi arayabilirsiniz, yada WhatsApp üzerinden yazarak fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Labioplasti konusunu biraz daha derinleştirmek gerekirse sarkan fazlalıkların alındığı ve yeniden şekillendirildiği bu ameliyat size ne kazandırır onuda söyleyelim, öncelikle genital yarığınızdan bir dil gibi sarkan et parçalarından kurtulmuş olursunuz, ıslaklık hissi son bulur ve mayo giydiğinizde bacak aranızdaki şişkinlik ortadan kalkar. Yanlışta olsa sarkan labiumlu bayanlar yeni ilişkilerinde yoğun cinsel yaşamdan çıkmış dış genital görünüm imajı altında kalıyorlar, bu durumu labioplasti ameliyatı ile sonlandırabiliyoruz, ayrıca iyileşme sonrası herhengi bir dikiş izide kalmıyor.

Labioplasti ameliyatı fiyatları 2019 senesi temmuz ortaları itibarı ile geçen yıla göre bir miktar artmış olabilir, labioplasti ücretleri beraberinde arzu edilen vajina daraltma ve/veya kızlık zarı dikimi ameliyatları ile aynı seansta yapılırsa tek yapılmasına nispeten daha ucuza malolmaktadır, labioplasti video izlemek için önceki makalelerimi inceleyebilirsiniz, labioplasti ameliyatı izleyip ona göre fikir edinmek mümkündür, labioplasti fiyat aralığı sandığınız kadar yüksek değildir, labioplasti before after, yani öncesi ve sonrası resimleri arasında büyük fark elde edilmektedir.

Labioplasti ameliyatı

Bayanlarda genital girişten sarkan küçük dudakların fazlalıklarının alınması ve düzensiz görünüme yeniden şekil verilmesi işlemlerini kapsayan müdahaleye labioplasti ameliyatı denir.

Labioplasti ameliyatı fiyatları

2019 senesi yaz ortası itibarı ile İstanbul'da labioplasti ameliyatı fiyatlarının ne kadar olduğunu öğrenmek için Bakırköy'deki muayenehanemizi telefonla arayabilirsiniz, yada WhatsApp  den yazarak güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Labioplasti sonrası

Labioplasti ameliyatı sonrası bakım nasıl olmalı, labioplasti sonrası ödem, kaşıntı, his kaybı, ağrı, iyileşme süresi, cinsel ilişki zamanı, dikişlerin durumu konularına bakmak için labioplasti sonrası başlıklı yazıma göz atın.

Labioplasti ameliyatı yapan hastaneler İstanbul

İstanbul'da labioplasti ameliyatınızı nerde ve hangi jinekoloğa yaptırabileceğiniz konusunda bilgi almak için labioplasti ameliyatı yapan hastaneler İstanbul konulu yazımı inceleyin.

Labioplasti Konya

Konya ili ve Ahırlı , Akören, Akşehir , Altınekin , Beyşehir, Bozkır , Cihanbeyli , Çeltik, Çumra, Derbent , Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli , Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram , Sarayönü , Selçuklu , Seydişehir , Taşkent , Tuzlukçu , Yalıhüyük , Yunak ilçelerinde labioplasti yapan doktorlar ve labioplasti ücretleri hakkında bilgi almak için labioplasti Konya başlıklı yazımı okuyunuz.Labioplasti ücreti konusu için site kullanım kuralları ( sayfalar bölümü )

Bu blogdaki popüler yayınlar

Labioplasti ameliyatı yaptıranlar

Labioplasti ameliyatı fiyatları 2019

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.