Labioplasti sonrası

Labioplasti sonrası iyileşme süresi, bakım, ödem, kaşıntı, his kaybı, dikişler, cinsel ilişki ve ağrı olup olmayacağı gibi konulara değineceğimiz yazımıza genel bilgilerle başlayalım.

 Genital bölgeyi örten kıllı yapısı ile büyük dudaklar yani labia majoralar ve hemen altında ıslak bölgenin başlangıcını oluşturan küçük dudaklar labia minoralardır, her bayanda farklı şekillerde olan küçük dudaklarda şekil bozukluğu, asimetri, sarkmalar ve büyüklük çok sık şikayet edilir, zira genital bölgedeki masum görünümün tersi bir tablo oluşturur. Ama labioplasti ameliyatı ile istenilen şekle kavuşturabiliyoruz. Sadece İstanbul'dan değil uzak illerden ve Avrupa'danda birçok hasta küçük dudak estetiği yaptırmak için Bakırköy'deki muayenehanemize geliyor.

Labioplasti ameliyatından sonra iyileşme süresi 2 haftada dikişlerin düzelmesi ve 6 haftada cinsel ilişkiye hazır olma şeklinde gerçekleşir, labioplasti sonrası ödem normal bir bulgu olup ilk haftadan itibaren gerileyerek kaybolur, uzayan ödemlerde enfeksiyon açısından değerlendirme gerekir, labioplasti sonrası kaşıntı ise dikişlerin iyileşme dönemi olan 2. Hafta ve 3. Haftada olur, normaldir. Labioplasti sonrası bakım çok basittir ve işi güç aksamaz, günde bir kez sürülecek antiseptik ve birkaç gün ağızdan bir kez alınacak antibiyotik hap ile enfeksiyon koruması sağlanır. İlk 2 hafta dar pantolonlar sakıncakı olabilir.

Labioplasti

Dudak küçültme ameliyatı hakkında daha temel bilgiler ve tanımlamlar için labioplasti başlıklı makalemi inceleyin.

Labioplasti ameliyatı

Labia minora yada küçük dudakların estetik ameliyatı hakkında teknik bilgiler için labioplasti ameliyatı konulu anlatımımı okuyunuz.

Labioplasti fiyatları

Mayıs başı 2019 senesinde İstanbul'da dudak küçültme ameliyatı ücret bilgileri için labioplasti fiyatları başlıklı yazımı inceleyin yada Bakırköy'deki muayenehanemi telefonla arayın veya WhatsApp ( ) üzerinden yazarak labioplasti fiyat listemizi isteyiniz.

Labioplasti ameliyatı izle

Dudak küçültme ameliyatına girmeden önce operasyonun nasıl yapıldığını canlı olarak seyretmek için labioplasti ameliyatı izle konulu makalemi okuyun.

Labioplasti ameliyatı yapan hastaneler İstanbul

Avrupa yakası ve Anadolu tarafında genital dudak küçültme operasyonlarının nerelerde yapıldığını merak ediyorsanız, labioplasti ameliyatı yapan hastaneler İstanbul konulu yazıma göz atın.

Labioplasti Adıyaman

İstanbul dışında ilginç olarak Adıyaman ilinde dudak küçültme ameliyatı yapılan yerleri öğrenek ve fiyat bilgisi almak için labioplasti Adıyaman başlıklı anlatımımı okuyun.Labioplasti sonrası konusu için site kullanım kuralları

Bu blogdaki popüler yayınlar

Labioplasti ameliyatı yaptıranlar

Labioplasti ameliyatı fiyatları 2019

Labioplasti ücreti

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.