Labioplasti ameliyatı fiyatları

İstanbul'da labioplasti ameliyatı fiyatlarını en güncel haliyle ele almadan önce Bakırköy'deki muayenehanemizi arayarak labioplasti operasyonuyla (dudak küçültme ve şekillendirme ameliyatı ) ilgili sorular yönelten hastalarımıza cevap oluşturacak alt konularada yer vereceğimizi ifade edelim, mesela, labioplasti ameliyatı video izlemek için hangi siteye bakmalıyım, labioplasti ameliyatı fiyatları tedavi dahil şekildemidir, labioplasti ameliyatı fiyatları nedir, ne değildir, labioplasti ameliyatı oldum, memnun kaldım, labioplasti ameliyatı yaptıranlar nelere dikkat etmelidir, labioplasti şikayet hattı numarası nedir, labioplasti ameliyatı yapan hastaneler İstanbul'da nerdedir, 2016 labioplasti fiyatları kaç paradan başlar gibi konuları örnek verebiliriz.

Labioplasti ameliyatı fiyatlarına geri dönersek öncelikle parasal değerleri ve operasyon maliyetlerini rakam olarak buraya yazamıyorum, ama İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi arayarak 2016 senesi için dudak küçültme ameliyatı fiyatımızı öğrenebilirsiniz veya WhatsApp üzerinden ulaşarak güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Labioplastinin ne anlama geldiği, hangi durumlarda yapıldığı, kaç dakika sürdüğü ve labioplasti ameliyatı sonrası süreçlerle ilgili geniş bilgileri aşağıda veriyorum.

Labioplasti nedir ?

Bayanlarda vajina girişini örten küçük dudaklar yani labia minoraların jinekolojik cerrahi operasyonla küçültülmesi ve sarkan kısımlarının alınması işlemine labioplasti denir. Tıbbi tesim olarak halk arasında fazla bilinmediği için labioplasti nedir diye bizi arayıp soran çık oluyor. Buna karşılık genital dudaklarda sarkma şikayeti çok yaygın bir problemdir, sadece doğurmuş orta yaşlı cinsel aktif bayanlarda değil birçok defa hiç cinsel ilişkiye girmemiş bakire bayanlarda bile karşımıza çıkmaktadır. Cinsel aktivite ile dudak sarkması şikayetleri artar. Küşük dudakların olması gerekenden büyük ve sarkık olması görünümsel problemin dışında ıslaklık ve akıntı şikayetide yaratır, ayrıca vajina girişini kapatma vazifesi sarkma sebebi ile tam yerine gitirilemez.


Labioplasti ameliyatı

Labia minora ( küçük dudaklar ) adı verilen dış genital oluşumların sarkması ve ortalamanın üzerinde büyük olması durumunda yapılan jinekolojik cerrahi müdahaleye labioplasti ameliyatı denir. İsteğe bağlı olarak gerçekleştirilen operasyonda büyük dudakların ( labia majora ) arasında dış ortama sarkan ve kilot üzerinde ıslaklık oluşturan kısımlar alınır, dağınık ve düzensiz görünüm toplarlanır ve hiç cinsel ilişkiye girmemiş dış cinsel görünüm elde edilir.

Labioplasti fiyatları

2019 Şubat sonu itibarı ile İstanbul'da labioplasti fiyatlarının kaç para olduğunu öğrenmek için Avrupa yakası Bakırköy'deki muayenehanemizi arayarak öğrenebilirsiniz, yada WhatsApp üzerinden yazarak güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Ama merak etmeyin dudak küçültme ücretleri herkesin ulaşabileceği seviyelerdedir.

Labioplasti ameliyatı yapan hastaneler İstanbul

Genellikle lokal anestezi altında jinekolog muayenehanelerinde gerçekleştirilen dudak küçültme müdahalesi çok talep görmektedir, özellikle  bizi arayarak labioplasti ameliyatı yapan hastaneler İstanbul ve çevresinde hangi semtlerdedir diye soranlara kendi muayenehanemi tavsiye ediyorum. Nerdeyse 27 senedir vajina daraltma, labioplasti ve kızlık zarı dikimi ameliyatları yapmaktayım.

Labioplasti sonrası

Bakırköy'deki muayenehanemizde dudak küçültme müdahalesi yaptıran hastalar genelde labioplasti sonrası nelere dikkat etmeleri gerektiği yönündeki öğütlerimizi unutuyorlar. Labioplastiden sonra aynı gün bile çalışma hayatınıza devam edebilirsiniz, yani işiniz gücünüz aksamaz, yada uçakla veya otobüsle uzun seyehatlere çıkabilirsiniz, bu süreçte ilk 2 hafta denize ve havuza girmek sakıncalı olur, banyonuzuda ayakta duş olarak yapmakta fayda var. Ayrıca günde bir kez sürmeniz gereken antiseptik pansumanıda 2 hafta devam etmek lazım.

Labioplasti Adana

Jinekolojide sık yaptığımız genital estetik operasyonlarımızdan labioplasti Adana ve çevresinde hangi yerlerde yapılıyor diye soranlar oluyor, aslında bize sadece Adana'dan değil ülkenin ve Avrupanın birçok şehrinden dudak küçültme ameliyatı içimn gelen hastalarımız oluyor. Adana'da labioplasti yapan jinekologlar kimlerdir diye öğrenmek için bu paragraftaki linke tıklayınız.Bu blogdaki popüler yayınlar

Labioplasti ameliyatı

Labioplasti ameliyatı fiyatları 2019

Labioplasti ameliyatı yaptıranlar