Labioplasti ameliyatı yapan hastaneler İstanbul

Bayanların genital bölgesinde en dışta büyük dudaklar , hemen altında küçük dudaklar, içeri doğru sırası ile kızlık zarı ve vajina bulunur, vajina girişinin üstünde ise idrar deliği ve daha üstte klitoris yeralır, tüm bu oluşumları büyük dudaklar kapatır ve mayo bölgesine estetik bir görünüm kazandırır, ama cinsel aktivitesi yüksek bayanlarda ve doğum sonrası küçük dudaklar uzayarak büyük dudakların arasından dil şeklinde  aşağı sarkabilir, bu durumda ise labioplasti ameliyatı yapılarak küçük dudaklar düzeltilir ve fazlalıklar alınır. Eğer sizdede küçük dudak sarkması sorunu varsa öncelikle istanbul'da labioplasti ameliyatı yapan hastaneleri ve labioplasti yapan jinekologları araştırırsınız.

İşte bu yazımızdada 2019 senesi için İstanbul'da labioplasti ameliyatı yapan hastanelerin ve jinekologların hangileri olduğunu açıklamakla birlikte, ansiklopedik olarak labioplasti nedir, video olarak labioplasti izlemek için hangi siteye bakmak gerekir, lanioplasti ameliyatı olan bayanların yorumları, İstanbul'da labioplasti fiyatlarının ne kadar olduğu, kadınlar kulübü gibi forum sitelerinde labioplasti ameliyatı tartışmaları, ayrıca İstanbul'da vajina daraltma ameliyatı fiyatları , kızlık zarı diktirme fiyatları ve kürtaj fiyatları hakkındada çeşitli detaylar veriyoruz.

Labioplasti ameliyatı , vajina daraltma ameliyatı, kızlık zarı dikimi ve kürtaj hakkında merak ettiklerinizi Bakırköy'deki muayenehanemizi arayarak sorabilirsiniz, yada WhatsApp'tan yazın , müsait oldukça cevap yazıyorum.Labioplasti nedir ?

Jinekolojik ameliyatlar listesinde sanıyorum en fazla yabancılık çeken labioplasti operasyonudur. Birçok hastamız labioplasti nedir hocam diye soruyor. Latinceye dayanan labium yani dudak kelimesinden gelen ameliyat metodunda vajina girişindeki küçük dudaklar ufaltılır ve sarkan kısımlar alınır.

Labioplasti ameliyatı izle

Genital bölgede küçük dudakların sarkmasına bağlı şekil bozukluğu yaşıyorsanız öncelikle İstanbul'da labioplasti yapan jinekologları araştırıp bu işi en iyi yapanı tespit etmeye çalışırsınız, daha sonrada labioplasti ameliyatının nasıl yapıldığını kafanızda netleştirmeniz için labioplasti ameliyatı izlemek aklınızdan geçer ve youtube gibi video paylaşım kanallarında arama yaparsınız, ülkemizde cinsel organları gösteren video kaydetmek ve yayınlamak yasaktır, dolayısı ile gerçek labioplasti videosu bulamazsınız, ama bizi telefonla ararsanız yada WhatsApp'tan yazarsanız dudak küçültme ameliyatını size anlatabiliriz.

Labioplasti ameliyatı olanlar

Genital estetik operasyonlardan en sık yapılanı dudak küçültme müdahalesidir, labioplasti ameliyatı olanlarda artık küçük dudaklar büyük dudakların aradından sarkmaz ve genital görünüm çok daha estetik hale gelir. Operasyondan sonra ilk 1 ay cinsel ilişkiye girmek yasaktır. Genellikle vajina daraltma ameliyatı ile aynı seansta gerçekleştirilir , bu hastanın isteğine bağlıdır.

Labioplasti ameliyatı fiyatları

Genital bölgenizde sarkan dudakları küçültme müdahalesi yaptırmaya karar verdiyseniz öncelikle bu işlemin bütçenize uygun olup olmadığını araştırmak için labioplasti ameliyatı fiyatları ne kadardır diye araştırırsınız, 2016 senesi için İstanbul'da labiopasti ücretleri yaklaşık ....tl civarıdır, vajina daraltma ve/veya kızlık zarı dikimi gibi başka operasyonlarla aynı seansta yaptırmak isterseniz , ayrı ayrı maliyetlere nazaran çok daha ekonomik fiyatlar söz konusu olmaktadır.

Labioplasti ameliyatı kadınlar kulübü

Kızlık zarı dikimi , vajina daraltma ameliyatı ve labioplasti ameliyatı kadınlar kulübü gibi forum ortamlarında sık sık bahis konusu edilir ve labioplasti yaptıranlara fiyat bilgisi ve bu labioplasti ameliyatı yapan jinekolog tavsiyesi sorulur. Diğer genital estetik operasyonlarla aynı seansta dudak küçültme ameliyatı yaptıranlar gizlilik sebebiyle nadiren yorum yazarlar.

Vajina daraltma ameliyatı fiyatları

Dudak küçültme ameliyatlarından çok daha fazla kızlık zarı dikimi ve vajinoplasti yani vajina daraltma operasyonları yaparız , 2019 senesi için İstanbul'da vajina daraltma ameliyatı fiyatları yaklaşık olarak ....tl civarıdır, telefon açarak yada WhatsApp'tan yazarak fiyat listesi alabilirsiniz. Bu arada kızlık zarı dikimi ile aynı seansta yapılırsa vajinoplasti ücreti çok daha ekonomik hale gelecektir.


Kızlık zarı dikimi ücretleri İstanbul

Özellikle erişkin yaşa ilk girilen yıllarda ve cinsel yoğunluğun fazla olduğun 20 li yaşlarda planda olmayan birliktelikler sonucu kızlık zarı bozulması sıklıkla ortaya çıkar, birçok vaka ise tam birleşme olmadan sürtünme yolu ile bekaretini kaybetmiş olabiliyor, bu durumlarda evveliyatta başınızdan hangi tarihte ne geçtiğine bakılmadan her vakaya himenoplasti ameliyatı yapıpabilmekte ve bakirelik yıllarına geri dönüş yolu açılabilmektedir. 2016 senesine 2 ay kala kızlık zarı dikimi ücretleri İstanbul avrupa yakası için ortalama ....tl civarıdır, ama vajina daraltma ve labioplasti ameliyatınıda aynı seansta yaptırmak isterseniz zar diktirme maliyetiniz artacaktır.


Kürtaj fiyatları

Plan dışı gebelikler genelde henüz evli bile olmadığınız bekarlık yıllarınızda kapınızı çalar, gerçek cinsel birleşme olsun veya olmasın sperm sıvısının hatta zevk suyunun vajina girişine bulaşması dahi hamileliğe yol açabilir. Henüz çocuklu bir aile için hazır değilseniz bu durumda gebeliği sonlandırmak dışında bir çözüm aklımaza gelmez ve ilk yapmanız gereken bu müdahalenin bütçenize uyup uymayacağını öprenmek için 2019 senesi için İstanbul'da kürtaj fiyatlarının ne kadar olduğunu araştırmak olacaktır. Genellikle her jinekolog farklı çocuk aldırma ücreti telaffuz etse bir sıklıkla gebelik haftasına göre artan maliyetler yürürlükte olur.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Labioplasti ameliyatı

Labioplasti ameliyatı fiyatları 2019

Labioplasti ameliyatı yaptıranlar